Hakkımızda

İmalat - AKIN Machinery

Tek çatı altında birçok farklı araç üstü ekipmanın anahtar teslim üretimi yapılmaktadır. Ürün yelpazesi içinde Kanal Temizleme Araçları, Vakum Ekskavatörleri, İtfaiye Araçları, Çevre Araçları, Taşıma Araçları, İnsaat Sektörüne Yönelik Araçlar ve Özel Ürünler yer almaktadır.

Yetenekli, dinamik ve tecrübeli teknik ekibin tasarladığı ekipmanlar, Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001, Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 gibi kalite sistemleriyle, CE, ADR ve ATEX gibi Avrupa Birliği Yönetmeliklerine uygun olarak üretilmektedir.

İhracat Yönetimi - AKIN Export

AKIN Export, çok çeşitli ürün ve hizmet için karmaşık temin gereksinimlerini karşılayacak tecrübe, teknik uzmanlık ve finansal kabiliyete sahiptir. Müşterilerin özel teknik taleplerine yardımcı olabilmektedir; bununla birlikte, müşterilerin tek bir kaynak, katma deger, zaman ve girişimden yararlanmalarını sağlayarak firmaya değer ve güç katmaktadır.

Üstlenilen tüm projeler, tecrübeli ihracat satış denetleyicilerimizden biri tarafından baştan sona yönetilmektedir. Bu durum, tek temas noktası aracılığıyla, müşterinin elde edilen bilginin doğru ve güncel oldugundan emin olmasını saglar. Projeler etkin bir şekilde ve dikkatle ele alınır, net amaçlar ve hedefler belirlenir, asgari standartları sürekli karşılayarak ve aşarak müşterilerin kendi insani, ekonomik ve sosyal hedeflerine erişmeleri sağlanır.

Yüksek kalitede hizmet ile devamlı gelişime yatırım yapmak, pratik ve faydacı destek aracılığıyla, etkili çözümler ortaya koymak için gerekli personel istihdam etmek ve geliştirmek başlıca yönetim prensibidir.

Hakkımızda
Lütfen tüm alanları kontrol ediniz.
Talebiniz iletildi.